Info pro nováčky

V našem gymu mate možnost trénovat hned 5 druhů sportů: MMA, box, kickbox, BJJ nebo Taekwon-do. Pro děti 3-4 a 5-6 let máme navíc spe­ciální ninja akademi­i, což představuje ze sebe přípravku na všechny druhy sportu. Pro rodiče a všechny ostatní máme I komerční cvičení, kde můžete si zaposilovat nebo se protahnout pod vedením našich zkušených trenérů.
Na každý trénink je třeba se přihlásit a
na bojové sporty můžou docházet jen a pouze členi, noví členové si můžou vyzkoušet bojové sporty a následně MUSÍ zaplatit členství, jinak nebudou moci docházet na tréninky. ALE! Na vstupovou premanentku můžete chodit na komerční cvičení.

Každý druh sportu je rozdělen na věkové kategorie:

  • 3-4 let
  • 5-6 let

 
 

7-11 let : Je možnost si vybrat ze třech druhů sportů:

11-14 let:

15+:
●Co s sebou ?
Sportocni oblečení- tričko a kraťasy, voda a dobrá naladá.
P.S. cvičíme bosky

 
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.