Info pro nováčky

  1. Vyberte si z naší široké nabídky bojových umění, kondičních cvičení a soukromých lekcí.

  2. Máte již vybráno, nebo stále váháte? Bez obav, u nás si můžete vyzkoušet všechno co nabízíme! Rezervujte si místo na tréninku  a využijte exkluzivní akci první hodiny bojového umění ZDARMA.

  3. Pokud máte vybráno, stačí vyplnit přihlašovací formulář (podrobnosti naleznete zde a zde)

  4. Hotovo? Gratulujeme! Srdečně tě vítáme v našem týmu a naplno si užívej veškeré benefity co ti členství přináší.

  5. Stále potřebuješ poradit? Napiš nám na info@fightingarena.cz, zavolej na tel: 774 745 306 nebo přijdi rovnou do gymu, kde ti rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

  6. Naviděnou v gymu!Každý druh sportu je rozdělen na věkové kategorie:

  • 3-4 let
  • 5-6 let

 
 

7-11 let : Je možnost si vybrat ze třech druhů sportů:

11-14 let:

15+:
●Co s sebou ?
Sportocni oblečení- tričko a kraťasy, voda a dobrá naladá.
P.S. cvičíme bosky

 
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.