MMA

MMA je komplexní bojový sport, ve kterém se kombinují různé bojové styly. Tyto styly zahrnují Taekwon-Do, brazilské Jiu-Jitsu, box, kickbox, karate a další. Zápasy se konají v kleci a zahrnují boj na zemi i na nohou, údery a chvaty. Cílem MMA je předvést co nejkomplexnější bojové schopnosti a dovednosti. MMA se stalo populární po celém světě a existují profesionální organizace jako UFC a Bellator.
 

Trenéři

MMA

Renne Hein

PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.