O Fighting areně

Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou vzniku komplexnějšího sportovního centra, které je hlavně určeno pro děti a mládež – Fighting arena. Náš starý porubský gym na SOŠ OOM v roce 2019 a 2020 už nesplňoval naše požadavky nejen na vybavení, ale hlavně na kapacitu, kdy jsme kondiční tréninky měly přeplněny a tréninky taekwonda a kickboxu jsme už neměli kde rozšířit. Díky velkému množství spokojených lidí, pro které jsme chtěli vytvořit kvalitnější zázemí, se proces hledání vhodného místa urychlil. A jaké jsou hlavní cíle tohoto projektu?

Cílem tohoto projektu je vytvořit v Ostravě Porubě sportovní centrum, kde nebudou děti a mládež pouze trénovat. V areálu budou moci před i po tréninku využít klubovnu pro přípravu do školy, k posezení s kamarády nebo k hraní deskových her. Můžou tak najít své útočiště, aniž by rušili své okolí. Všichni budou vedeni k pravidelnosti, zodpovědnosti, budou se učit nejen k úctě ke starším lidem a vyšším pásům, ale taky jak komunikovat mezi sebou. 

Objekt arény se stane třetím významným pilířem pro výchovu dětí a mládeže – rodiče, škola, kroužek. Kromě rodičů a učitelů jsou právě trenéři těmi, kteří se svým chováním a svou osobností stávají vzorem pro děti. Tak jak existují velmi úspěšná DDM po celé republice, podobnou funkci bude mít i tento projekt. Významně tak může pomoci v boji proti kriminalitě mládeže. Stejně tak nabídne náhradu virtuálního světa UFC a jiných bojových her v reálném světě. V reálném výcviku, který přinese nejen fyzickou zdatnost, ale i psychickou odolnost. 

V neposlední řadě se takové centrum samozřejmě podepíše na budoucích výsledcích ostravských bojovníků a tím zase o něco více zviditelníme město Ostrava a taky naše partnery. 

Na dvou patrech o celkové rozloze víc jak 1 500 m² budou sály pro více druhů bojových umění a sportů – taekwondo, BJJ, kickbox, box, grappling, MMA. Součástí tohoto projektu budou jak velmi úspěšné kluby taekwonda a MMA, tak i úplně nové kluby ostatních sportů.
Kromě bojových umění a sportů bude v druhém patře sál kondice, kde budou probíhat komerční hodiny – kruhové tréninky, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. Zamakejsi.cz tak dostává nové, vybavenější, čistší a hlavně komplexnější prostory.

V přízemí budou probíhat každý den tréninky všeobecné přípravky pro děti od 3-8 let (3-4, 5-6 a 7-8 let) a lekce taekwonda. 
Během tréninku těch nejmladších, je pro rodiče v prvním patře připravené klidné místo, kde v příjemném prostředí mohou pracovat na svém notebooku a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE, využít infra saunu k relaxaci po náročném dni v práci nebo i využít služby maséra. 

Tenhle ucelený komplex nabízí celým rodinám kvalitní program po celý den, tak proč ho nezačít právě tady?

Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.

PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.