Box

Úpolový sport, který kombinuje silový a cardio trénink.

Kromě faktu, že box posílí celé vaše tělo, vytrénuje také vaši pevnou vůli, odhodlání, sílu. Zlepší reflexy a obratnost. Velmi pozitivně působí také na psychiku.

Trenéři

Box

Martin Prázdný

(člen reprezentačního týmu)

Na kontě má více než 80 zápasů. V nynější době zápasí za Fighting club Ostrava pod vedením trenérů Jiřího Černého a Iva Chrastiny.

Martin je amatérským mistrem ČR v MMA 2020 (84 Kg), Vícemistrem ČR 2019, 2018 (75 Kg) a mistrem ČR 2017 (69 Kg), byl také členem vítězného týmu mužů v extralize 2017/2018, 2016/2017

PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava

Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou vzniku komplexnějšího sportovního centra, které je hlavně určeno pro děti a mládež – Fighting arena. Náš starý porubský gym na SOŠ OOM v roce 2019 a 2020 už nesplňoval naše požadavky nejen na vybavení, ale hlavně na kapacitu, kdy jsme kondiční tréninky měly přeplněny a tréninky taekwonda a kickboxu jsme už neměli kde rozšířit. Díky velkému množství spokojených lidí, pro které jsme chtěli vytvořit kvalitnější zázemí, se proces hledání vhodného místa urychlil. A jaké jsou hlavní cíle tohoto projektu?

Cílem tohoto projektu je vytvořit v Ostravě Porubě sportovní centrum, kde nebudou děti a mládež pouze trénovat. V areálu budou moci před i po tréninku využít klubovnu pro přípravu do školy, k posezení s kamarády nebo k hraní deskových her. Můžou tak najít své útočiště, aniž by rušili své okolí. Všichni budou vedeni k pravidelnosti, zodpovědnosti, budou se učit nejen k úctě ke starším lidem a vyšším pásům, ale taky jak komunikovat mezi sebou.

Objekt arény se stane třetím významným pilířem pro výchovu dětí a mládeže...