FA NEWS

Rozšiřujeme kondiční tréninky pro veřejnost

Rozšiřujeme kondiční tréninky pro veřejnost
16.09.2022
Kruhové tréninky,
mobility a strečink,
HIITy, tabata a intervalové treninky,
ladies tréninky pro ženy (1x posilování a qx kickboxaerobik),
kondiční box a kickbox,
a nově 2x týdně tréninky, kde si zamakáte čistě s TRX, kettlebelly a gumami.
Pevně věříme, že teď se vaše "permice" opravdu vyplatí a můžete u nás cvičit každý den.
Rodiče, nechcete čekat na své děti na recepci, ale místo toho toužite po tom, dát si do těla? Super. Přesto, že na 16:00 nebo na 17:00 (kromě středy) nejsou vypsané komerční skupinove lekce, domluvte se mezi sebou kdy a jaký trenink chcete a my to už zařídíme. Napište mail na info@fightingarena.cz nebo volejte 774745306 a rádi do rezervačniho systému takovou lekci na přání vypíšeme.
To by šlo ne? ,)

 
Rozpis všech tréninků najdete zde⬇️⬇️⬇️
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava

Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou vzniku komplexnějšího sportovního centra, které je hlavně určeno pro děti a mládež – Fighting arena. Náš starý porubský gym na SOŠ OOM v roce 2019 a 2020 už nesplňoval naše požadavky nejen na vybavení, ale hlavně na kapacitu, kdy jsme kondiční tréninky měly přeplněny a tréninky taekwonda a kickboxu jsme už neměli kde rozšířit. Díky velkému množství spokojených lidí, pro které jsme chtěli vytvořit kvalitnější zázemí, se proces hledání vhodného místa urychlil. A jaké jsou hlavní cíle tohoto projektu?

Cílem tohoto projektu je vytvořit v Ostravě Porubě sportovní centrum, kde nebudou děti a mládež pouze trénovat. V areálu budou moci před i po tréninku využít klubovnu pro přípravu do školy, k posezení s kamarády nebo k hraní deskových her. Můžou tak najít své útočiště, aniž by rušili své okolí. Všichni budou vedeni k pravidelnosti, zodpovědnosti, budou se učit nejen k úctě ke starším lidem a vyšším pásům, ale taky jak komunikovat mezi sebou.

Objekt arény se stane třetím významným pilířem pro výchovu dětí a mládeže...