FA NEWS

Harmonogram do konce června

Harmonogram do konce června
17.06.2024
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec školního roku 2023/24 a s tím i náš prázdninový provoz. Ten už teď můžete najít v našem rezervačním systému:
Jako každý rok, i teď jsme si připravili na poslední 2 týdny speciální program. I ten najdete v rezervačním systému nebo už je déle zveřejněný v našich událostech na FB.
Tady ho máte přehledně na jednom místě:
pondělí 17. 6. - poslední den podle celoročního harmonogramu
úterý 18. 6. - průvod Porubou spojený s rozdávaním letáčků kolemjdoucím
středa 19. 6. - venkovní trénink u kruháče
čtvrtek 20. 6. - třídní schůzky (prázdniny, cena členství, nový školní rok, novinky s platbou, zavody, skupiny na whatsappu)
- Seminář s trenérem Martinem Nedbalem - BJJ
pátek 21. 6. - turnaj JUGGER pro všechny (náhradní termín ze Dne dětí)
sobota 22. 6. - turnaj BJJ: submission only
neděle 23. 6. - odložený výlet na Grůň
pondělí 24. 6. - společný výklus (3, 5 a 8 -10 km)
úterý 25. 6. - venkovní trénink na Alšáku
středa 26. 6. - celoklubové focení (bannery, nástěnka NINJA akademie, překvapení) a natáčení dalších videí (rozhovory, srandy, komba, výuky, online tréninky, atd) a promo videí
čtvrtek 27. 6. - turnaj: fyzické testy
pátek 28. 6. - tradiční rozlučka v ZOO + běh 5 km v ZOO?
- Přespávačka 18 +
sobota 29. 6. - tradiční opékačka špekáčků v Šervůdu
neděle 30. 6. - deadline pro zaplacení levnějšího celoročního členství na šk. rok 2024/25 - 7500 Kč
Rezervujte se prosím přes rezervační systém na jednotlivé akce. Budeme rádi, když se všech akcí zúčastní , co nejvíce našich členů.
Těšíme se na vás
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.