FA NEWS

Bojovníci z Poruby na ME ve Slovinsku

Bojovníci z Poruby na ME ve Slovinsku
16.04.2024
V pondělí 15. 4. vyjela česká státní reprezentace na Mistrovství Evropy v taekwondu ITF do slovinského Koperu. A náš porubský gym FIGHTING ARENA u toho nebude chybět. Rovnou čtveřice závodníků jede bojovat o cenné kovy na největší akci taekwonda ITF tohoto roku.
Stepan Knyshov - obhajuje bronz z loňska,
startuje v boji do 85 kg a rád by vrátil titul z roku 2022 do svých rukou.
Tereza Tobolová - startuje v boji do 67 kg a ráda by navazala na své juniorské úspěchy z ME.
Radim Hložek - startuje v boji do 60 kg, v sestavách I. Dan a v kopech do výšky. Je to jeho druhý start a rád by své loňské zkušenosti přeměnil na nějaký cenný kov.
Matyáš Pastrňák - jeho premiéra na ME.
Startuje v boji do 70 kg a v kopech do výšky. Výborně rozjetou kariéru teď zbrzdila vice než roční zranění. Rozhodně i přes statut nováčka jede bojovat o cenné kovy.
Všichni čtyři jsou zároveň i opory v týmových disciplinách. Pomáhat jim jede i Kamil Šamal, tentokrát jako opora, divák, komentátor, ale taky jede číst jejich soupeře, aby mohl vymyslet taktiky bojů nebo i nalapovat.
Držte nám palce. Podrobnosti ze závodů najdete tady na našich FB stránkách. Takže sledujte nás, komentujte a sdílejte. Jakékoliv dotazy o trénincích nejen taekwonda, ale i boxu, BJJ, kickboxu a MMA, včetně NINJA akademie pro nejmenší (třídy 3-4 a 5-6 let), FA KIDS pro úplně nejmenší (dilničky, hlídání dětí, oslavy a další) nebo komerčních kondičních hodin pro veřejnost (kruháče, strečink, mobility, silové treninky, skupinovky i soukromky, kickboxaerobik pro ženy) pište nebo volejte zde ⬇️
Děkujeme za podporu Fajnovy sport Ostrava a Národní sportovní agentura. Bez vás by to nešlo ??❤️.
? info@fightingarena.cz
☎️ 774745306
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.