FA NEWS

FA KIDS CLUB

FA KIDS CLUB
19.05.2023
A je to tady. Od května si k nám můžete přijít zacvičit na skupinové lekce a my se postaráme o vaše dítko! Zkušené lektorky se postarají o zábavu vašeho ditěte v naší "herničce" a vy si u nás pořádně zamakáte s našimi trenéry.
Nabídka skupinových lekcí je velice bohatá. Kruháče, silové tréninky, TRX a kettlebelly, mobility a strečink, HIITy a tabata, břišní masakér, kondiční box nebo kondiční kickbox. Máme pro vás připravené i ranní tréninky a samizřejmě si u nás můžete domluvit i jakékoliv soukromé lekce??‍♀️?‍♂️?‍♀️.
A co ještě pro vás chystáme v našem FA KIDS CLUBU?
▪️hlidání dětí po celý den
▪️vikendové hlidání dětí
▪️přiměstské tábory během celého roku
▪️narozeninové oslavy
▪️cvičení pro děti do 3 let s maminkama
a..... nechte se překvapit.
Těsíme se na vás ??❤️
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.